Oto logo strony. Piękne ono jest
Powróć do: Dla Inwestora

Oferty inwestycyjne

WYTOWNO  -  działka Nr 192/2 o pow. 0,7226 ha, cena wywoławcza 1 000 000 zł.
Nieruchomość zabudowana budynkiem byłej szkoły podstawowej o pow. ok. 500 m2 , wybudowanym przed rokiem 1945.  Stan techniczny budynku dobry. Nieruchomość o szerokim spektrum możliwości -  zabudowa mieszkaniowa, handel, gastronomia, oświata, sport, zdrowie, administracja. Położenie nieruchomości  na nieznacznym wzniesieniu, z frontem budynku od głównej drogi jak i dużym obszarem do zainwestowania jest dużym atutem tej nieruchomości.  Idealne miejsce na dom senioralny, dom wczasowy, ośrodek spa lub tym podobne inwestycje.

wytowno3
Budynek byłej szkoły

 

wytowno1
Budynek byłej szkoły

 

wytowno2
Budynek byłej szkoły

 

DĘBINA - Posiadamy w ofercie działki pod zabudowę mieszkaniową oraz usługową od powierzchni 0,1169 ha do 0,2073 ha, cena wywoławcza od 197 000 zł  (brutto). Jeżeli cenimy ciszę i  spokój jest to idealne miejsce na zamieszkanie. Niewątpliwą atrakcja  jest bliskość Słowińskiego Parku Narodowego, Bałtyku oraz jeziora Gardno.

debina1
Zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa

 

debina2
Zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa

 

PRZEWŁOKA - Posiadamy w ofercie działki pod zabudowę mieszkaniową oraz usługową od powierzchni 0,1000 ha do 0,2068 ha, cena wywoławcza od 308 000 zł  (brutto). Zaletą wskazanego obszaru do zainwestowania jest ciekawe położenie, bliskość ośrodków miejskich, a tym samym dostęp do obiektów użyteczności publicznej.

przewloka1
Zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa

 

przewloka2
Zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa