Zawieszenie działalności przychodni w Bałamątku od 1 czerwca
Zawieszenie działalności przychodni w Bałamątku od 1 czerwca
Szanowni Mieszkańcy,
informujemy, że od 1 czerwca br. działalność przychodni w Bałamątku zostaje zawieszona. NZOZ „Avicenum” wypowiedział umowę, wskazując na zbyt małą liczbę pacjentów oraz straty finansowe związane z funkcjonowaniem placówki.
Jako Wójt Gminy Ustka oraz Urząd Gminy podejmujemy działania, aby przychodnia w Bałamątku — podobnie jak placówka w Zaleskich, która jest obecnie w remoncie — mogła zostać jak najszybciej ponownie otwarta.
Pacjenci zapisani do przychodni w Bałamątku i Zaleskich nadal mogą korzystać z opieki medycznej w filiach NZOZ Avicenum w Duninowie, Ustce oraz Sycewicach.
O kolejnych krokach będziemy informować Państwa na bieżąco.
