Oto logo strony. Piękne ono jest

Uwaga mieszkańcy m. Wodnica - Komunikat dotyczący jakości wody!

Drodzy mieszkańcy Wodnicy.

Zakład Usług Wodnych Sp z o. o. w Słupsku uprzejmie informuje, że po dokonaniu pierwszych czynności naprawczych związanych z doprowadzeniem jakości wody do spożycia, udało się usunąć z wody bakterie Escherichia coli. Natomiast  w dalszym ciągu prowadzimy działania naprawcze w celu usunięcia z wody mikroorganizmów.

Woda butelkowana w dalszym ciągu jest dowożona do Sołtysa a woda do celów higienicznych jest systematycznie uzupełniana w zbiornikach.

W związku z powyższym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż ZUW dokonuje wszelkich starań aby jak najszybciej dostarczyć Państwu wodę spełniającą wszelkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. (Dz.U. 2017 poz. 2294).

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności