Oto logo strony. Piękne ono jest

Świetlica w Objeździe | Podpisanie umowy dofinansowania modernizacji

Modernizacja świetlicy w Objeździe! Wójt Gminy podpisał umowę dofinansowania.

Z radością informujemy, że dzisiaj, tj. 6 lutego 2025 r, Wójt Gminy Ustka Rafał Konon podpisał  w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego umowę dotyczącą dofinansowania modernizacji świetlicy wiejskiej w Objeździe. Podpisanie umowy odbyło się w towarzystwie Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz wicemarszałka Marcina Skwierawskiego.

Projekt nosi tytuł: „Modernizacja świetlicy wiejskiej w Objeździe na potrzeby poszerzenia działalności społeczno-kulturalnej”.

Szczegóły projektu:

Prace budowlano-montażowe związane z modernizacją świetlicy
Zakup wyposażenia oraz przystosowanie i wyposażenie przyczepy jako mobilnego centrum kultury
Utworzenie pracowni tematycznych, w tym: sali taneczno-muzycznej, multimedialnej oraz pracowni ceramiczno-plastycznej
Dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Zakupione zostaną:

Nagłośnienie, oświetlenie, podesty sceniczne
Wyposażenie pracowni, w tym piec ceramiczny i systemy wystawowe
Wyposażenie i dostosowanie przyczepy, która będzie pełniła funkcję mobilnego Centrum Kultury

  • Wartość projektu: 911 930,52 zł
  • Koszty kwalifikowalne: 745 707,75 zł
  • Dofinansowanie: 633 851,58 zł

Dofinansowanie: Działanie 6.10 Infrastruktura Kultury Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

Dzięki temu projektowi świetlica w Objeździe stanie się nowoczesnym miejscem spotkań, dostosowanym do różnorodnych działań społeczno-kulturalnych! 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności