Oto logo strony. Piękne ono jest

Komunikat dot. przychodni w Bałamątku

Komunikat dot. przychodni w Bałamątku.

Szanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie informujemy, że przychodnia w Bałamątku, dotychczas prowadzona przez NZOZ „Vesalius”, zakończyła swoją działalność w wyniku rozwiązania umowy przez NFZ. Podkreślamy, że decyzja Narodowego Funduszu Zdrowia o rozwiązaniu umowy z operatorem placówki została podjęta niezależnie od Gminy Ustka.


Gmina Ustka rozwiązała umowę dzierżawy z NZOZ "Vesalius" oraz przejęła lokal w Bałamątku. W trosce o zapewnienie opieki zdrowotnej Gmina prowadzi działania zmierzające do pozyskania nowego podmiotu, który wznowi i zapewni trwałą działalność przychodni. Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkańcy jak najszybciej odzyskali dostęp do świadczeń medycznych.


Osoby, które były pacjentami przychodni w Bałamątku, mogą odebrać swoją dokumentację medyczną w oddziale NZOZ „Vesalius” przy al. Sienkiewicza 5 w Słupsku, tel. 606 117 008.
O postępach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności