Szanowni Państwo. Prosimy o zapoznanie się z zasadami pracy Urzędu Gminy Ustka. Więcej na stronie.

Ogłoszenia (603)

Rolniku Powszechny Spis Rolny wciąż trwa. Pamiętaj, że udział w nim to Twój obowiązek. Prosimy, abyś przystąpił do Spisu jak najszybciej. Dokonać go możesz samodzielnie na stronie www.spisrolny.gov.pl, w przypadku braku dostępu do odpowiedniego urządzenia po uprzednim umówieniu możliwe jest skorzystanie  ze stanowiska do samospisu znajdującego się w Urzędzie Gminy.  Możesz zadzwonić również na infolinię spisową: 22 279 99 99. Rolniku nie zwlekaj, spełnij swój obowiązek już teraz !!!!

piątek, 23 październik 2020 13:27

OGŁOSZENIE

Napisane przez

Informujemy, że od dnia 26.10.2020  r. KASA  URZĘDU  GMINY  W   USTCE czynna   od  godz. 9.00 do 13.00,  w  dniach:

 • 27.10.2020  r. (wtorek)
 • 29.10.2020  r. (czwartek)
 • 02.11.2020 r. (poniedziałek)
 • 04.11.2020 r. (środa) 
 • 06.11.2020 r. (piątek)  
 • 10.11.2020 r. (wtorek) 
 • 13.11.2020 r. (piątek)
 • 17.11.2020 r. (wtorek)
 • 19.11.2020 r. (czwartek)
środa, 21 październik 2020 16:41

Kondolencje

Napisane przez

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci Ś.P. Jacka Graczyka Burmistrza Miasta Ustka naszego najbliższego sąsiada samorządowego. Pogrążonej w smutku Rodzinie a także Współpracownikom, Bliskim i wszystkim mieszkańcom Ustki składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wójt Gminy Ustka wraz z pracownikami
Przewodniczący Rady Gminy wraz z Radnymi

ZARZĄDZENIE NR 120.57.2020 WÓJTA GMINY USTKA z dnia 19 października 2020 roku w sprawie ustalenia zasad działania Urzędu Gminy Ustka i jego pracowników podczas zapobiegania i zwalczania zakażenia wirusem SARS - CoV - 2 (PDF 154KB)

KOMUNIKAT
Wójt Gminy Ustka informuje,
że zgodnie z §24 Rozporządzenia Rady Ministrów
z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 20 października br.
w Urzędzie Gminy Ustka, istnieje możliwość załatwienia sprawy podczas wizyty w Urzędzie
w zakresie następujących spraw:

 • ewidencja ludności i dowody osobiste 59 815 24 26
 • działalność gospodarcza 59 815 24 22
 • pomoc społeczna 59 814 71 97
 • usługi komunalne / odpady 59 815 24 54, 59 815 24 53, 59 815 24 24
 • decyzje o warunkach zabudowy 59 815 24 33
 • decyzje o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego 59 815 24 56
 • decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji i decyzje zezwalające na wycinkę drzew i krzewów 59 815 24 34

Kasa Urzędu czynna będzie w godzinach od 9:00 do 11:00.

Przyjmowanie interesantów w ustanowionych strefach Urzędu odbywać się będzie wyłącznie w wyznaczonym dniu i godzinie, po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie.
Interesanci wchodzący do Urzędu w celu załatwienia sprawy, obowiązani są do:

 • zakrycia ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy lub kasku ochronnego
 • dezynfekcji rąk
 • poddania się bezdotykowemu pomiarowi temperatury
 • podania swoich danych osobowych na wypadek wystąpienia zakażenia oraz konieczności podjęcia w związku z tym stosownych działań

Informuję jednocześnie, że w trosce o bezpieczeństwo, brak jest możliwości składania wniosków i dokumentów bezpośredniego w Biurze Obsługi Interesantów.

Wszelkie wnioski i pisma można składać w skrzynce podawczej ustawionej w przedsionku wejścia głównego do Urzędu, przez operatora pocztowego, z wykorzystaniem systemu ePUAP:
a) /4jbdfq7891/SkrytkaESP
b) /4jbdfq7891/ugustka
c) /4jbdfq7891/skrytka
lub faxem,

jak również w przypadku pytań i wniosków o informację publiczną na skrzynkę e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Korespondencja składana w formie tradycyjnej poddawana jest 24 godzinnej kwarantannie.

 

piątek, 16 październik 2020 13:20

Szanowni Mieszkańcy!

Napisane przez

W związku z konferencja prasową Prezes Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia, która odbyła się w dn. 15.10.2020 r. po godz. 17.00 oraz ogłoszonymi zaostrzeniami ograniczeń od 17.10.2020 związanymi z trwającą epidemią koronawirusa Wójt Gminy Ustka odwołuje III otwarte spotkanie konsultacyjne dotyczące miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego realizowanego dla obrębu geodezyjnego Duninowo i części obrębu geodezyjnego Duninowo PGR, które miało odbyć się w dniu 20 października 2020 roku o godz. 17:00 na świetlicy wiejskiej w Duninowie.
Spotkanie odbędzie się tego samego dnia o godz. 17:00 w formie on-line. Transmisja będzie prowadzona na stronie www.youtube.com w formie transmisji na żywo a dla uczestników zostanie udostępniony czat umożliwiający zadawanie pytań. Link do transmisji

https://www.youtube.com/channel/UCuuap0DbYiw-HD5qz3XDcTQ/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=1

Jednocześnie informujemy, że konsultacje realizowane są przy wsparciu środków zewnętrznych. Gmina Ustka pozyskała grant na realizację pogłębionych konsultacji społecznych ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Rozwinięcie zasobów ludzkich i rzeczowych do prowadzenia procesu pogłębionych konsultacji i monitoringu społecznego w obszarze zagospodarowania i planowania przestrzennego w 20 gminach z terenu całej Polski”.
Serdecznie zapraszamy!

Link do ankiety oceniającej spotkanie

piątek, 09 październik 2020 13:46

Komunikat -transport zbiorowy

Napisane przez

POWIAT SŁUPSKI  OD SOBOTY 10.10.2020 ROKU ZNAJDZIE SIĘ W CZERWONEJ  STREFIE OBOSTRZEŃ !

  W związku z tym:

 • nastąpią znaczne ograniczenia w możliwości obsługi transportem zbiorowym w przypadku linii organizowanych wyłącznie na terenie powiatu,
 • linie, które przekraczają granicę stref czyli jadą ze Słupska na teren powiatu i odwrotnie nie będą objęte tymi obostrzeniami,
 • ograniczenia napełnień będą dotyczyć linii użyteczności publicznej Ustka – Rowy, komunikacji miejskiej w Ustce czy linii szkolnych organizowanych wyłącznie na terenie powiatu (zarówno zamkniętych jak i otwartych).

 Wstępny scenariusz na strefę czerwoną:

 • zostaną uruchomione kursy bisowe na najbardziej napełnionych kursach, oczywiście w miarę     możliwości kadrowych i taborowych,
 • zostanie określony limit pasażerów dla każdego pojazdu i po jego przekroczeniu pasażerowie nie będą zabierani i jeżeli nie będzie kursu bisowego przewoźnik będzie wracać po pasażerów tam gdzie będzie to możliwe.
wtorek, 06 październik 2020 14:38

Maszt z flagą dla Gminy Ustka

Napisane przez

Wójt Gminy Ustka zachęca do oddawania głosów poparcia w projekcie “Pod biało-czerwoną”.
Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd zakupu masztów i flag w każdej gminie w Polsce. Warunkiem uzyskania środków na inwestycję jest poparcie mieszkańców, którzy oddadzą głos na swoją gminę, wypełniając ankietę na stronie internetowej projektu. W przypadku gmin do 20 tys. mieszkańców wystarczy 100 głosów poparcia. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 r. Link do oddania głosu poparcia znajduje się na stronie https://bialoczerwona.www.gov.pl/.Głosować mogą wszyscy mieszkańcy, również osoby niepełnoletnie.Organizatorami projektu są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Cyfryzacji. Organizatorzy sfinansują 100% kosztów zakupu oraz montażu masztu z polską flagą.

Celem projektu "Pod Biało-Czerwoną" jest m.in. godne upamiętnienie zwycięstwa nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku oraz budowa wspólnoty i wzmocnienie idei zaangażowanego społeczeństwa obywatelskiego. Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, który weźmie udział w uroczystości podniesienia flag na maszt w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców.

Mieszkańcy, którzy chcą aktywnie wesprzeć inicjatywę, mogą zostać liderem w swojej gminie i stanąć na czele lokalnego komitetu wsparcia projektu, propagując wśród mieszkańców ideę powstania w gminie masztu z „Biało-czerwoną”. Liderzy mogą otrzymać od organizatora wsparcie techniczne i promocyjne. Oddając głos poparcia, mieszkańcy będą wpisywać imię i nazwisko lidera, który zachęcił ich do głosowania, a tym samym docenią jego zaangażowanie w projekt. Dla najaktywniejszych liderów przewidziano pamiątkowe upominki. Zainteresowani mogą zgłaszać się wypełniając ankietę na stronie https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/zostan-liderem-w-swojej-gminie.

poniedziałek, 05 październik 2020 08:26

Zasady zlecania testów na koronawirusa

Napisane przez

Wykaz mobilnych punktów pobrań COVID – 19 dla pacjentów ze skierowaniem (PDF 446KB)

Jak ma postępować lekarz rodzinny, gdy zgłosi się do niego pacjent z objawami charakterystycznymi dla COVID-19 i co dzieje się z chorym, który otrzyma pozytywny wynik testu, a nie jest samodzielny – m.in. na takie pytania odpowiadają algorytmy postępowania z pacjentem, które trafią dziś do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w całej Polsce.

Sześć schematów, które, publikujemy, opisują różne sytuacje, w których mogą się znaleźć lekarz i pacjent. Prezentowane algorytmy pokazują ścieżki postępowania z pacjentem zarówno w podstawowej opiece zdrowotnej, jak i na innych poziomach opieki.

Schematy dotyczą sytuacji, gdy pacjent jest samodzielny i niesamodzielny oraz gdy ma objawy charakterystyczne dla COVID-19 takie jak: gorączka, duszność, kaszel, utrata węchu lub smaku lub gdy nie wystąpią wszystkie te objawy naraz, ale ma infekcję.

Pacjent jest samodzielny i ma objawy

Jak wygląda zlecenie badania w kierunku SARS-CoV-2 przez lekarza POZ dla pacjenta samodzielnego, który ma cztery objawy charakterystyczne dla COVID-19: gorączka, duszność, kaszel, utrata węchu lub smaku?

Pacjent kontaktuje się z POZ, aby ustalić termin porady osobistej lub teleporady. W przypadku dzieci do 2 r.ż. porada ma zawsze formę osobistą.

Zlecenie testu po teleporadzie jest możliwe, tylko pod warunkami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie chorób zakaźnych powodujących powstanie obowiązku hospitalizacji, izolacji lub izolacji w warunkach domowych – tj. stwierdzone i udokumentowane kliniczne cztery objawy tej choroby:

 • temperatura ciała powyżej 38 stopni Celsjusza
 • kaszel
 • duszność
 • utrata węchu lub smaku.

Jeśli pacjent ma takie objawy, wtedy lekarz podstawowej opieki zleca test za pośrednictwem aplikacji gabinet.gov.pl oraz przekazuje pacjentowi informację o mobilnych punktach pobrań tzw. drive thru, w których można wykonać badanie (lekarz informuje pacjenta o konieczności unikania transportu publicznego).

Lekarz POZ zgłasza do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pacjenta z podejrzeniem zakażenia SARS-COV-2, wypełniając odpowiedni formularz w systemie gabinetowym lub w aplikacji gabinet.gov.pl.

Jeśli umożliwia to stan pacjenta, wtedy samodzielnie, samochodem udaje się on do punktu drive thru, by wykonać badanie. Lista punktów dostępna jest na stronie: https://www.pacjent.gov.pl/aktualnosc/test-w-mobilnym-punkcie-pobran

Jeśli pacjent uda się do punktu drive thru, musi zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i podać nr PESEL. Na miejscu nie wysiada się z auta. Wymaz z nosogardzieli zostanie pobrany przez otwarte okno samochodu. Test jest bezpłatny.

Pobrana próbka trafia do analizy do laboratorium COVID. Informacja o wyniku testu zostaje wprowadzona do systemu Jest ona widoczna dla lekarza POZ w gabinet.gov.pl, dla pacjenta w Internetowym Koncie Pacjenta oraz w systemie EWP dostępnym dla Wojewódzkich i Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.

Jeśli wynik jest pozytywny, lekarz rodzinny informuje pacjenta o wyniku i o konieczności udania się do oddziału zakaźnego lubobserwacyjno-zakaźnego. Lekarz POZ przekazuje także informację do szpitala z oddziałem zakaźnym o fakcie skierowania pacjenta z potwierdzonym COVID-19.

W szpitalu podejmowane są decyzje o:

 • przyjęciu do szpitala
 • rozpoczęciu izolacji w izolatorium (w izolatoriach mają przebywać m.in. osoby, które nie mogą odbyć kwarantanny w domu, aby nie narażać na zakażenie koronawirusem najbliższych)
 • rozpoczęciu izolacji domowej.

Lekarz szpitala wprowadza informację o izolacji domowej do systemu gabinet.gov.pl (taka usługa będzie dostępna od 1 października 2020 r.), natomiast o hospitalizacji lub skierowaniu do izolatorium - do rejestru COVID-19. Jeśli nie ma możliwości wpisania danych do gabinet.gov.pl, informację przekazuje się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, która wprowadza ją do systemu EWP.

Pacjent nie jest samodzielny, co wtedy?

Nieco inaczej wygląda zlecenie badania w kierunku SARS-CoV-2 przez lekarza POZ u pacjenta niesamodzielnego, który spełnia kryteria zlecenia testu podczas teleporady, czyli ma takie objawy: gorączka, duszność, kaszel, utrata węchu lub smaku.

Gdy pacjent samodzielnie nie może udać się do drive thru, lekarz POZ kontaktuje się telefonicznie z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną (WSSE) i przekazuje informacje o konieczności wykonania testu. WSSE wystawia zlecenie testu i wysyła do pacjenta karetkę „wymazówkę”.

Później lekarz POZ zgłasza do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (PSSE) pacjenta z podejrzeniem zakażenia SARS-COV-2, wypełniając odpowiedni formularz w systemie gabinetowym lub w aplikacji gabinet.gov.pl.

Informacja o wyniku testu jest widoczna dla pacjenta w Internetowym Koncie Pacjenta oraz w systemie dostępnym dla Wojewódzkich i Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna informuje lekarza POZ o wyniku badania. Lekarz rodzinny informuje pacjenta o wyniku dodatnim i o konieczności udania się do oddziału zakaźnego/obserwacyjno-zakaźnego. Tam zapada decyzja o:

 • przyjęciu do szpitala
 • rozpoczęciu izolacji w izolatorium
 • rozpoczęciu izolacji domowej.

Zlecenie testu dla pacjenta samodzielnego, który nie ma pełnych objawów

Gdy do lekarza POZ zgłosi się pacjent samodzielny z objawami infekcji, ale lekarz nie stwierdzi objawów kwalifikujących do skierowania na badanie w kierunku SARS-COV-2, wtedy umawia następną teleporadę w ciągu 3-5 dni od pierwszej wizyty.

Jeśli podczas drugiej teleporady lekarz POZ nie stwierdzi objawów spełniających kryteria skierowania na badanie w kierunku SARS-CoV-2, może umówić wizytę osobistą w POZ.

Jeśli lekarz POZ stwierdzi objawy kwalifikujące do zlecenia badania w kierunku SARS-COV-2, zleca test za pośrednictwem aplikacji gabinet.gov.pl oraz przekazuje pacjentowi informację o drive thru, w których można wykonać badanie.

Podczas wizyty osobistej, po zbadaniu pacjenta, lekarz może (jeśli uzna to za konieczne) zlecić wykonanie badania w kierunku SARS-CoV-2.

Co dzieje się, gdy pacjent dowie się w domu, że ma pozytywny wynik testu

Lekarz POZ informuje pacjenta o wyniku dodatnim i kieruje go do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno-zakaźnego.

Pacjent, jeśli jest samodzielny, udaje się do szpitala własnym środkiem transportu (w maseczce, unikając kontaktu z innymi osobami). Pacjent udaje się do wyznaczonego przez szpital punktu triage (np. namiotu, wydzielonej izby przyjęć), gdzie niezwłocznie przekazuje informacje o wyniku badania w kierunku SARS-COV-2.

Personel medyczny szpitala kieruje pacjenta do odseparowanego miejsca, w którym pacjent czeka na badanie lekarskie. Lekarz decyduje o przyjęciu pacjenta do oddziału, przekazaniu do innego szpitala lub skierowaniu na izolację. W przypadku skierowania na izolację lekarz decyduje o formie izolacji (izolacja domowa lub w izolatorium).

Jeśli pacjent zostanie skierowany do izolatorium, pozostaje pod opieką lekarza szpitala.

Pacjent, który został skierowany do odbycia izolacji domowej, pozostaje pod opieką lekarza POZ. Lekarz POZ dzwoni wówczas do pacjenta w 8-10 dobie, aby uzyskać informacje o stanie jego zdrowia. Pacjent, u którego nie wystąpiły objawy, zostaje automatycznie zwolniony z izolacji po 10 dniach od wykonania testu.

Gdy u pacjenta wystąpiły objawy, które w ocenie lekarza kwalifikują go do wydłużenia czasu izolacji, lekarz POZ określa dzień zakończenia izolacji lub termin ponownej teleporady.

Gdyby wystąpiły objawy wskazujące na zagrożenie zdrowia lub życia, należy wezwać zespół ratownictwa medycznego i koniecznie poinformować dyspozytora medycznego o tym, że chory przebywa w izolacji domowej.

Ważne zasady związane ze zlecaniem badań przez lekarzy POZ

 • W przypadku ciężkiego przebiegu choroby pacjenci powinni być testowani w warunkach szpitalnych.
 • Zlecenie testu po teleporadzie jest możliwe tylko pod warunkami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie chorób zakaźnych powodujących powstanie obowiązku hospitalizacji, izolacji lub izolacji w warunkach domowych – tj. stwierdzone i udokumentowane kliniczne cztery objawy tej choroby: temperatura ciała powyżej 38 stopni Celsjusza, kaszel i duszności oraz utrata węchu lub smaku.
 • Lekarz POZ informuje szpital z oddziałem zakaźnym o pacjencie z potwierdzonym COVID-19, który zostanie przekazany lub przyjedzie własnym transportem do szpitala.
piątek, 02 październik 2020 11:39

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY USTKA

Napisane przez

W związku z procedurą corocznych prac nad Uchwałą Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawę maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w 2021 r. przyjmowane są zgłoszenia dotyczące powierzchni i rejonizacji upraw maku i konopi włóknistych planowane na 2021 rok.

Termin złożenia pisemnego zgłoszenia o planowanej powierzchni i rejonizacji powyższych upraw upływa 22 września 2020 roku. Zgłoszenia może dokonać zainteresowany producent lub punkt skupu. W zgłoszeniu planowanej na 2021 r. powierzchni upraw maku i konopi włóknistych należy ująć:

 • czy zgłaszający jest producentem czy prowadzącym skup maku / konopi włóknistych,
 • wskazanie gatunku uprawy ( mak, mak niskomorfinowy, konopie włókniste)
 • cel prowadzenia uprawy – cele zostały określone w art. 45 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii ( t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 852 ze zm.)
 • lokalizacja uprawy – na terenie jakiej gminy województwa pomorskiego planowana jest uprawa,
 • powierzchnia uprawy w ha na terenie danej gminy.

Pisemne zgłoszenie planowanej powierzchni i rejonizacji uprawy maku i konopi włóknistych należy kierować na adres:

Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk

Ponadto w dniach 29 września – 14 października 2020 r. planowane jest przeprowadzenie konsultacji społecznych projektu Uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawę maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w 2021 roku, podczas których możliwe będzie dokonanie dodatkowego zgłoszenia. Więcej informacji można uzykać pod numerem tel.: (58) 32-68-635 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nawiązując do ogłoszenia Wójta Gminy Ustka dot. zgłoszenia planowanej uprawy maku i konopi włóknistych, informujemy o rozpoczęciu konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2021 w województwie pomorskim.  Termin konsultacji upływa 6 października 2020 r. Poniżej znajduje się link do ogłoszenia w sprawie konsultacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego:
https://bip.pomorskie.eu/a,64091,ogloszenia-7020
Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.: (58) 32-68-635 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

piątek, 25 wrzesień 2020 07:30

Pamięci Ryszarda Molendy Sołtysa Dębiny

Napisane przez

"Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami..."

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy w sobotę 19 września wiadomość o śmierci Pana Ryszarda Molendy – Sołtysa Sołectwa Dębina.

Pan Ryszard był jednym z najdłużej piastujących swoją funkcję Sołtysów w Gminie Ustka. Został wybrany w 1988 roku i nieprzerwanie przez 32 lata służył mieszkańcom i lokalnej społeczności. Był człowiekiem zawsze pogodnym i uśmiechniętym, zaangażowanym w życie nie tylko swojego sołectwa ale całej gminy.

W imieniu swoim, Radnych, Sołtysów oraz Pracowników Urzędu Gminy Ustka składam najszczersze kondolencje oraz wyrazy wsparcia i otuchy pogrążonej w smutku Rodzinie.

Jednocześnie zawiadamiam, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 25 września w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Objeździe.
Od godz. 12:30 Różaniec za zmarłego, o godz. 13:00 Msza Św. oraz odprowadzenie na miejsce spoczynku.

 
Wójt Gminy Ustka

Anna Sobczuk – Jodłowska

Strona 1 z 44

Urząd Gminy Ustka

ul. Dunina 24
76 - 270 Ustka
tel. (0-59) 814-60-44
tel. (0-59) 815-24-00
fax. (0-59) 814-42-57
e-mail:
urzad@ustka.ug.gov.pl
ePUAP:skrzynka podawcza

Deklaracja dostępności

Godziny pracy

Urząd Gminy jest czynny:
1. poniedziałek, wtorek, czwartek: od godz. 7.30 do 15.30;
2. środa: od godz. 7.30 do godz. 17.00;
3. piątek: od godz. 7.30 do godz. 14.00.
Przyjęcia interesantów w godzinach:
1. poniedziałek, wtorek, czwartek: od godz. 9.00 do 14.00;
2. środa: od godz. 9.00 do godz. 17.00;
3. piątek: od godz. 9.00 do godz. 14.00.

Wójt Gminy Ustka przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków:
w środy od 10:00 do 14:00 oraz od 15.30 do 16.00 po uprzednim telefonicznym umówieniu  pod nr tel. 59 815 24 01 

Kasa Urzędu

Kasa Urzędu jest czynna w godzinach:

 1. poniedziałek, wtorek, czwartek: od godz. 9.00 do 14.00;
 2. środa: od godz. 9.00 do godz. 14.00;
 3. piątek: od godz. 9.00 do godz. 13.00.

Gmina Ustka                                  
NIP: 839-003-01-53                   
REGON: 770979878

Urząd Gminy Ustka               
NIP: 839-291-86-87
REGON: 770509240

Top
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com