Porozmawiajmy o łupkach

Print

Ministerstwo Środowiska serdecznie zaprasza do udziału w kampanii informacyjnej i dialogu ze społeczeństwem nt. gazu z łupków pn. "Porozmawiajmy o łupkach". Kampania ma charakter regionalny i obejmuje Polskę północną i Lubelszczyznę. Głównym punktem kampanii będą dwa wysłuchania publiczne, z których pierwsze odbędzie się 1 października w Gdańsku, a drugie - 8 października w Lublinie. Wysłuchania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza dla mieszkańców regionów poszukiwań, władz samorządowych, organizacji pozarządowych i koncesjonariuszy.

Zapraszamy do udziału w wysłuchaniu i zaprezentowania stanowiska Państwa urzędu ws. gazu z łupków. Więcej informacji znajduje się w załączeniu i na stronie kampanii.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details… examle.com