Szkolenia, warsztaty, itp. (12)

piątek, 21 październik 2016 14:44

Bezpłatne szkolenie o nazwie „Social business. For you"

Napisane przez

Masz 18-30 lat i interesuje Cię stworzenie własnego przedsiębiorstwa? Masz pomysł, ale nie wiesz czy wypali? Teraz masz szansę na jego dopracowanie w międzynarodowym gronie! I to bezpłatnie. Dwie organizacje łączą siły, aby otworzyć drogę młodym przedsiębiorcom z Polski i Litwy i dowieść, że społeczna praca także POPŁACA.

Z dumą ogłaszamy, że Fundacja I love packing oraz National Centre for Social Integration zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu o nazwie „Social business. For you?”. Szkolenie skierowane jest do osób indywidualnych i zespołów w wieku 18-30 lat zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej. Szkolenie przewidziane jest dla 20 osób, po 10 z każdego kraju. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość skonfrontowania swoich pomysłów z obcokrajowcami i dopracowania ich podczas spotkania na Litwie.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć model biznesowy, pozyskać środki na start oraz będą mieli wyjątkową okazję do nawiązania międzynarodowej współpracy z innymi młodymi przedsiębiorcami w Polsce i na Litwie. Dzisiejsi 20-kilkulatkowie żyją w świecie szybkiego przepływu ogromnej ilości informacji, a więc mają o wiele szersze pole do manewru i realizacji swoich biznesplanów, niż mieli ich rodzice czy starsi koledzy. Niestety oznacza to także, że mają coraz większą konkurencję na rynku i często nie realizują swoich pomysłów biznesowych z obawy przed porażką. Trendem wciąż pozostającym w cieniu są przedsiębiorstwa socjalne, które na zachodzie zdobywają coraz większą popularność i na których chcemy właśnie skupić uwagę podczas naszego szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w kraju naszych partnerów, na Litwie, w dniach 10-15 listopada 2016. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2016. O wynikach uczestnicy dowiedzą się 2 listopada.

Wszystkie koszty udziału w szkoleniu pokrywają organizatorzy. Projekt finansowany jest ze środków Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. Organizatorzy szkolenia: Fundacja I love packing z Gdańska oraz National Institute for Social Integration z Wilna. Partnerzy: platforma crowdfundingowa WspólnyProjekt.pl oraz Innovation Valley. Zapraszamy gorąco do aplikowania!

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny odnaleźć można na stronie: https://www.facebook.com/events/672500672919088/

--
Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku
ul. Sienkiewicza 19, 76-200 Słupsk
Tel. 59 840 29 20

Tam gdzie mieszkasz dużo można zmienić!
 
 W ramach akcji Masz Głos pomożemy Ci zrealizować pomysł na zmianę w Twojej miejscowości.

Już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie - "Jaki wpływ ma Twój głos? Narzędzia współpracy z samorządem (budżet obywatelski, inicjatywa lokalna, inicjatywa uchwałodawcza, informacja publiczna) - jak to działa?"

Podczas spotkania chcemy pokazać, że istniejące rozwiązania pozwalają wpływać na swoje otoczenie. Pomożemy zastanowić się jak najlepiej przygotować się do wprowadzania swoich pomysłów. Pokażemy, że dobór odpowiednich narzędzi może stanowić połowę sukcesu, a nad drugą połową wspólnie się zastanowimy - jakie czynniki wpływają na sukces? Oczywiście, nie zabraknie inspirujących przykładów.

Szkolenie odbędzie się 20.09.2016 r. w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej.

Zarejestruj się na stronie http://www.maszglos.pl/…/08/bezplatne-szkolenia-wojewodzkie/
 

W ramach akcji podpowiemy jak odnowić park, boisko, czy poprawić działanie domu kultury. Pomożemy wpłynąć na lokalne władze by działały bardziej przejrzyście i konsultowały swoje działania z mieszkańcami. Na swoje działania będziesz mógł pozyskać minigranty.

 Bądź supersamorządny.

 Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów i zmieniaj na lepsze świat wokół Ciebie.
 
 Dołącz do nas na  maszglos.pl.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla instytucji wspierających osoby niepełnosprawne”.

 W programie spotkania m.in.:

 • ​​​wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
 • ​​wytyczne w zakresie realizacji zasad równości szans i niedyskryminacji (definicja racjonalnych usprawnień, koncepcja uniwersalnego projektowania),
 • ​wsparcie z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych:​​ 

​          - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój,

          - ​Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego,​

 • ​​rozwiązania w ramach Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 dedykowane osobom niepełnosprawnym:

​         - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój,

         - Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego,​

 • ​pozostałe możliwości wsparcia - środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Powiatowych Urzędów Pracy oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób 
  Niepełnosprawnych,
 • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się 7 września (środa) w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I)w godz. 10:00-13:00.

 Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 5 września 2016 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem 59 846 81 14 .

 Więcej informacji:

http://pomorskiewunii.pl/-/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-dla-instytucji-wspierajacych-osoby-niepelnosprawne-​ 

Dominika Gregorek

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku

Budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego

ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk

tel. 59 846 81 14; 59 846 81 15

fax: 59 846 81 16

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

www.pomorskiewunii.pl

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.facebook.com/LPIFESlupsk

 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

 „Środy z Funduszami" to cykl spotkań informacyjnych dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów organizowanych we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020”.

W programie spotkań m.in.:

 • Możliwości uzyskania wsparcia  na działania z zakresu odnawialnych źródeł energii:

§Działanie 10.3. Odnawialne Źródła Energii  - Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego 2014-2020.

§Działanie 1.1. Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych – Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 • Zastosowanie technologii energooszczędnych i odnawialnych źródeł energii w  przedsiębiorstwie – przykłady:

§Audyty energetyczne w przedsiębiorstwie.

§Wizualizacja instalacji OZE.

 • Instrumenty zwrotne jako forma finansowania OZE– Inicjatywa JEREMIE.
 • Pozostałe możliwości uzyskania wsparcia  na działania z zakresu odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska w ramach Programów Operacyjnych na lata 2014-2020:

§Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego 2014-2020.

§Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

§Rozwój Lokalny Kierowany Przez Społeczność.

 • Środki dostępne w ramach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 maja 2016r. w godz. 14:00-16:35 w Urzędzie Miasta Ustka przy ul. Ks. Kardynała St. Wyszyńskiego 3 (sala konferencyjna na parterze).

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 115 lub 59 84 68 114 do 16 maja 2016r.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Więcej informacji:

http://pomorskiewunii.pomorskie.eu/-/spotkanie-informacyjne-w-ustce-odnawialne-zrodla-energii-i-ochrona-srodowiska-fundusze-europejskie-w-perspektywie-2014-2020-

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020”.

 W spotkaniu jako osoby prowadzące będą uczestniczyć pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego ds. Europejskiej Współpracy Terytorialnej / Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

 W programie spotkania m.in. omówienie:

•         programu międzyregionalnego Interreg EUROPA 2014-2020,

•          programów transnarodowych Interreg EUROPA ŚRODKOWA 2014-2020 oraz Interreg  REGION MORZA BAŁTYCKIEGO 2014-2020,

•          programu transgranicznego Interreg POŁUDNIOWY BAŁTYK 2014-2020,

•          programu Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa POLSKA-ROSJA 2014-2020,

•          Europejskiego Programu Współpracy Terytorialnej dla Zrównoważonego Rozwoju Obszarów  ​Miejskich URBACT III na lata 2014-2020.

 Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się 19 maja (czwartek) w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I)  w godz. 11:00 – 13:30.

 Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 18 maja 2016 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem 59 846 81 14 .

 Więcej informacji:

http://pomorskiewunii.pl/-/spotkania-informacyjne-w-malborku-slupsku-chojnicach-i-wejherowie-programy-europejskiej-wspolpracy-terytorialnej-na-lata-2014-2020-

Formularz zgłoszeniowy: http://www.ustka.ug.gov.pl/index.php?option=com_k2&view=item&task=download&id=66_20d0d98fa8426b75a1db93b2fc5eebde&Itemid=413&lang=pl

Program spotkania: http://www.ustka.ug.gov.pl/index.php?option=com_k2&view=item&task=download&id=67_15846c047751cfb02eba59f20f1482b7&Itemid=413&lang=pl

 Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

TechSoup Polska w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Centrum Inicjatyw Obywatelskim oraz Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej zaprasza wszystkie osoby związane z pracą organizacji pozarządowych ze Słupska i okolic w dniu 20 kwietnia 2016 (środa) w godzinach 13:00 – 16:30 na spotkanie dotyczące nowych technologii w pracy III sektora.

Jeśli pracujesz w lokalnej organizacji pozarządowej lub wspierasz jej działania, chcesz usprawnić działalność i obniżyć koszty funkcjonowania, skorzystaj z możliwości spotkania ze TechSoup Polska.

Podczas 3 godzinnej sesji dowiesz się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić pracę i sprawić, by była ona skuteczniejsza. Poznasz przykłady dobrych praktyk wykorzystywania nowych technologii w pracy organizacji pozarządowych oraz możliwości pakietu Office i Google dla Organizacji Non-Profit. Dostaniesz również informacje, jak zdobyć produkty technologiczne po specjalnych opłatach lub niekiedy nawet bezpłatnie.

Organizatorem spotkań jest TechSoup Polska – fundacja, która wspiera organizacje pozarządowe, instytucje społeczne oraz ich pracowniczki i pracowników
w korzystaniu z nowych technologii. Dzięki partnerstwom z firmami technologicznymi, TechSoup Polska umożliwia organizacjom dostęp do oprogramowania i sprzętu komputerowego.

Przyjdź na spotkanie. Zdobądź nową wiedzę!

Skorzystaj z naszego programu dotacji na nowoczesne technologie.

Szczegółowy program naszej podróży po Polsce znajdziesz na www.techsoup.pl oraz na  Facebooku.

 Dokładny adres: Sala 20-21, Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej, ul. Niedziałkowskiego 6

Godzina: 13:00- 16:30

REJESTRACJA: http://techsoup-slupsk.evenea.pl/

Materiał wideo: https://youtu.be/RS8kJoMIoSY

 

 

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w dniu 20 kwietnia w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Racławickiej 13 w Koszalinie. Spotkanie jest współorganizowane z Samorządowym Centrum Kultury w Sarbinowie.

 

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom NGO i samorządów, aktywistom, społecznikom i osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE "Europa dla obywateli".

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

- na jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne można otrzymać dofinansowanie,

- na co zwrócić uwagę przy tworzeniu projektu i pisaniu wniosku, 

- o dobrych praktykach w projektach, które otrzymały dofinansowanie,

- o sposobach pozyskiwania partnerów do projektów.

 Program spotkania:

10:30 – 11:00 – Rejestracja

11:00 – 11:45 – Program „Europa dla obywateli” 2014 -2020 – informacje ogólne i charakterystyka

11:45 – 12:15 – Na co można dostać dofinansowanie – zasady finansowania i cykl życia projektu

12:15 – 12:45 – Przerwa kawowa

12:45 – 13:15 – Pułapki we wniosku – jak nie dać się złapać

13:15 – 13:45 – Wniosek krok po kroku – czyli na co zwrócić uwagę (System Uwierzytelniania Komisji Europejskiej ECAS, Portal Użytkownika, wniosek E -Form)

13:45 – 14:30 – Dobre praktyki, terminy naborów w 2016 roku, pomocne strony www

 

"Europa dla obywateli" to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja przez formularz pod linkiem:

http://europadlaobywateli.pl/szkolenie/koszalin/

 

wtorek, 05 kwiecień 2016 08:19

Zaproszenie do udziału w programie mentorskim

Napisane przez

Fundacja Forum Mentorów „AHA EFFECT” zaprasza do udziału w​ ​programach mentorskich dla pomorskich organizacji pozarządowych w ramach projektu ​​"Mentoring dla NGOs”, współfinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 oraz projektu​​ ​"​Mentors4GdańskNGOs”, współfinansowanego w ramach realizacji zadania publicznego przez Gminę Miasta Gdańska.

Projekt​y​ kierowane ​są do liderów (pracowników, współpracowników, członków, wolontariuszy) ​pomorskich​organizacji pozarządowych, którzy są zainteresowani ​rozwinięciem swojej działalności, usprawnieniem procesów zarządzania, wzmocnieniem swojego potencjału oraz nawiązaniem relacji ze środowiskiem biznesu poprzez udział w programie szkoleniowo-doradczym oferowanym przez mentorów biznesu skupionych wokół Fundacji Forum Mentorów.

Programy „Mentoring dla NGOs” i „Mentors4GdańskNGOs” są odpowiedzią na nowe wyzwania, przed jakimi stanęły obecnie organizacje pozarządowe, dotyczące odpowiedzialności społecznej, lepszego zarządzania, ekonomizacji działań oraz sieciowania międzysektorowego. Projekty do wzmocnienia pomorskich organizacji wykorzystują mentoring, który jako forma wsparcia, uznawany jest za jedną z najefektywniejszych, bo nastawionych na praktykę metod nauki, z powodzeniem wykorzystywaną w środowisku biznesowym, akademickim, czy obywatelskim. Programy wpisują się także w cele i narzędzia Pomorskiego Systemu Wsparcia i Współpracy Organizacji Pozarządowych, w którym przywołuje się potrzebę wykorzystywania forum mentorów do wzmacniania współpracy organizacji z biznesem.

 

Więcej o programach: http://forum-mentorow.pl/programy/

Formularz rekrutacyjny: http://forummento.unixstorm.org/index.php/356675?newtest=Y

 

Kontakt:

Forum Mentorów „AHA EFFECT”

tel. 601 503 135

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.forum-mentorow.pl

Spotkanie w sprawie dofinansowań dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa Oddział Słupsk serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 06 listopada 2015 r. w godzinach 10.00-13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słupsku ul. Szarych Szeregów 14.

W spotkaniu tym wezmą udział organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie naszego Powiatu.Spotkanie będzie poświęcone możliwości dofinansowania działań z zakresu zrównoważonego rozwoju w ramach inicjatyw obywatelskich.

 • Maksymalna kwota dofinansowania 10 tys. zł.
 • Procedura składania wniosków została uproszczona do minimum. 
 • Na spotkaniu zostaną omówione konkretne przykłady działań, na które można będzie składać wniosek.
 • Organizacje i grupy nieformalne otrzymają wsparcie przy przygotowywaniu pomysłów na projekt.
 • Wnioski będą przyjmowane przez Stowarzyszenie Naukowo–Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa O/Słupsk, które jest jednocześnie organizatorem spotkania.
 • Udział w spotkaniu w bardzo znaczny sposób ułatwi Państwu późniejsze przygotowanie wniosku.
 • Organizator nie przewiduje kolejnego spotkania dotyczącego możliwości dofinansowania działań.

 Z naszej strony osobą do kontaktu jest Pani Magdalena Borowiec- Wieczorek tel. 59-842-58-49.

czwartek, 22 październik 2015 07:25

Szkolenie z zakresu sporządzania i składania petycji

Napisane przez

Czy wiecie czym jest petycja? Czy jesteście przygotowani do jej złożenia lub rozpatrzenia? Czy wiecie, jakie wymogi nakłada ustawa na obywateli składających petycję i na samorządy w zakresie jej rozpatrzenia?

Jeżeli nie, to zapraszamy na spotkanie prezentujące w przystępnej formie najważniejsze postanowienia ustawy o petycjach oraz wskazówki dotyczące tego, jak się przygotować do ich stosowania. Spotkanie jest adresowane przede wszystkim do samorządów terytorialnych, które będą jednym z głównych adresatów petycji oraz do organizacji pozarządowych, które mogą pomagać obywatelom przygotowywać i składać petycje.

 Spotkanie odbędzie się 29 października 2015 roku, w godzinach:  11.00-13.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej (ul. Niedziałkowskiego 6).

6 września bieżącego roku weszła w życie ustawa o petycjach, uchwalona w 2014 roku. Ustawa określa zasady i warunki składania oraz rozpatrywania petycji. Będą one mogły być składane przez obywateli, a także przez osoby prawne i ich jednostki organizacyjne, w tym organizacje pozarządowe. Adresatem petycji będą wszelkie organy publiczne, w tym samorządy terytorialne i ich jednostki (na przykład ośrodki pomocy społecznej) oraz organizacje pozarządowe w zakresie realizacji zadań publicznych.Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej!

 Organizatorem spotkania jest Centrum Inicjatyw Obywatelskich we współpracy z Instytutem Spraw Publicznych. Spotkanie jest organizowane w ramach kampanii „PETYCJA-TWOJE PRAWO” prowadzonej przez Kancelarię Senatu RP wspólnie z Instytutem Spraw Publicznych i Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich. Spotkanie jest współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu Instytutu Spraw Publicznych „Upowszechnienie wiedzy na temat petycji jako instrumentu zwiększającego wpływ obywateli na decyzje podejmowane przez administrację publiczną”.

Spotkanie poprowadzą eksperci Instytutu Spraw Publicznych. Uczestnicy spotkania otrzymają broszury informacyjne i gadżety promujące petycje.


Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego pod numer faksu (059) 8 40 21 10  lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 28.10.2015.


Urząd Gminy Ustka

ul. Dunina 24
76 - 270 Ustka
tel. (0-59) 814-60-44
tel. (0-59) 815-24-00
fax. (0-59) 814-42-57
e-mail:
urzad@ustka.ug.gov.pl
ePUAP:skrzynka podawcza

Godziny pracy

Urząd Gminy jest czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do godz. 15:30
godziny przyjęć interesantów przez pracowników merytorycznych na stanowiskach pracy: 9.00 - 14.00.
Po godzinie 14.00 możliwe będzie załatwienie sprawy na BOI, bez udziału pracownika merytorycznego.

Wójt Gminy Ustka przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków:
w poniedziałek od 10:00 do 14:00 oraz od 15.30 do 16.00 po uprzednim telefonicznym umówieniu  pod nr tel. 59 815 24 01 

Kasa Urzędu

Kasa Urzędu jest czynna:
od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do godz. 14:00

Gmina Ustka                                  
NIP: 839-003-01-53                   
REGON: 770979878

Urząd Gminy Ustka               
NIP: 839-291-86-87
REGON: 770509240

Top
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details…