Ogłoszenia (464)

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 6 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia dla przedsiębiorców na działania eksportowe, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in.: informacje o konkursie grantowym dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców na udział w międzynarodowych targach i innych wydarzeniach gospodarczych przyczyniających się do wzrostu eksportu firm poprzez wejście na nowe rynki zbytu.

Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się w środę 6 września 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 5 września wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 114 lub 59 84 68 115.

Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie:

http://pomorskiewunii.pl/-/spotkanie-informacyjne-w-slupsku-pomorski-broker-eksportowy-kompleksowy-system-wspierania-eksportu-w-wojewodztwie-pomorskim-​

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy.​​​

piątek, 25 sierpień 2017 09:55

Dożynki 2017 - Charnowo, 2 września 2017r.

Napisane przez

Wójt, Rada Gminy Ustka, Sołectwa Charnowo/Niestkowo, Starostowie Dożynek zapraszają rolników, mieszkańców Gminy Ustka i Powiaty Słupskiego na Dożynki Gminne w m. Charnowo - boisko sportowe, 2 września 2017r.

Program uroczystości
14:00
14:00Uroczystka msza święta na boisku
15:00Powitanie i wystąpienie Wójta Gminy Ustka i zaproszonych gości
16:00Występy gminnych zespołów i zaproszonych gości
17:00Narodowe czytanie - fragment "Wesela" St. Wyspiańskiego
17:10Ogłoszenie wyników w konkursach na wieniec i chleb dożynkowy
17:30Występy gminnych zespołów i zaproszonych gości
20:00Koncert gwiazdy wieczoru: zespół "Solaris"
21:00Zabawa taneczna

W programie imprezy mamy również kiermasz prac twórców i rękodzielników z terenu powiatu słupskiego

  Strefa bezpłatna
 • grochóka
 • dzik
 • smakołyki dla najmłodszych,lody, gofry
  Dodatkowo w Strefie bezpłatnej zabawy dla dzieci:
 • kąpiel w pianie "Weź ubranie"
 • dmuchańce, kule wodne, trampolina
 • smakołyki dla najmłodszych,lody, gofry
 • malowanie buziek
 • przejażdżka ciuchcią
 • wspólne malowanie wielkogabarytowego dzieła
 • mega jenga, twister
 • fotobudka
 • wielkie bańki mydlane
  Strefa płatna
 • stoiska kół gospodyń wiejskich
 • bigos
 • ciasta
 • grill
 • napoje

Serdecznie zapraszamy!!!

Dożynki 2017- Charnowo, 2 września
środa, 23 sierpień 2017 08:41

Duathlon Energy Ustka 2017

Napisane przez

Już 9 września zapraszamy na Duathlon Energy Ustka 2017, tuż po zakończeniu sezonu triathlonowego chcemy zaprosić Was do rywalizacji w duathlonie na pięknym terenie, tuż nad brzegiem morza.

Duathlon Energy Ustka to podobnie jak bliżniaczy cykl triathlonowy Triathlon Energy bardzo energetyczna impreza skierowana zarówno do profesjonalistów jak i amatorów. Każdy znajdzie coś dla siebie! Od przedszkolaka do starszej młodzieży.

W programie imprezy mamy Energy Kids Run Ustka - czyli biegi dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: 1- 5 lat, 6 - 10 lat i 11 - 15 lat. Każdy młody uczestnik biegu otrzyma pamiętkowy medal oraz stanie na czerwonym dywanie mety, po którym pobiegną chwilę później uczestnicy duathlonu.

Duathlon to połączenie jazdy na rowerze i biegania. W programie Duathlon Energy Ustka do wyboru będą dwa dystanse - krótki i długi. Pierwszy skłąda się z 5 km biegu, 20 km jazdy rowerem i 2,5 km biegu. Dystans długi jest dwukrotnie dłuższy - czyli 10 km biegu, 40 km jazdy rowerem i 5 km biegu.

Zapisy na imprezę na stronie www.TimeRecords.pl Duathlon Energy Ustka to atrakcyjny pakiet startowy dla zawodnika oraz wiele atrakcji, o których więcej napiszemy niebawem.

Duathlon Energy Ustka 2017
poniedziałek, 21 sierpień 2017 12:48

NAWAŁNICE W WOJ. POMORSKIM 11.08.2017 ROKU

Napisane przez

W związku z nawałnicami, które nawiedziły nasze województwo w sierpniu 2017r. poszkodowani wymagają wsparcia i wszechstronnej pomocy.
Wiele strat – uszkodzeń budynków mieszkalnych i budynków gospodarczych – odnotowano w gminie Parchowo i gminie Studzienice.

Solidaryzujemy się z poszkodowanymi.
W związku z powyższym zwracamy się do mieszkańców gminy Ustka o włączenie się do pomocy mieszkańcom w/w gmin i przekazywanie darowizn na konto:
Stowarzyszenie „NAZARET” im św. Filipa Neri
77-100 Bytów
60 1240 3783 1111 0000 4089 1488
z dopiskiem „Nawałnica sierpień 2017”

poniedziałek, 21 sierpień 2017 08:25

Pracownie Orange

Napisane przez

10 sierpnia rozpoczął się nabór do programu społecznego Pracownie Orange, w ramach którego Fundacja Orange pomaga założyć i prowadzić multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do najnowszych technologii oraz tworzenie miejsc nowoczesnej edukacji i przestrzeni do wspólnych działań lokalnych społeczności. Program jest realizowany pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

W tegorocznej edyzji założonych zostanie 25 nowych Pracowni Orange w miastach i wsiach o populacji do 40 tys mieszkańców. Wyposażone zostaną bezpłatnie w komputery, dostęp do szybkiego Internetu, urządzenia wielofunkcyjne, telewizory LCD, konsolę do gier, zestaw lofirobotów oraz zestaw mebli.Przekazane zostaną również środki finansowe na odnowienie pomieszczeń oraz na oznakowanie lokalizacji. Zapewnione będzie wsparcie techniczne, zabezpieczenie antywirusowe sprzętu, a liderom Pracowni zapewniamy merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów, wizyt studyjnych i możliwości zdobycia grantów finansowych. Wszystko po to, aby Pracownia Orange była nie tylko miejscem rozwoju cyfrowych umiejętności, ale także wzmacniania lokalnych więzi i oferowała aktywności dostosowane do różnorodnych potrzeb mieszkańców.

O Pracownię Orange mogą się ubiegać zespoły, tzw. grupy inicjatywne, złożone z minimum 3 pełnoletnich osób, które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przestawią pomysły na wykorzystanie świetlicy z pożytkiem dla całej społeczności.

Aby dołączyć do programu, należy znaleźć lokal, w którym Pracownia będzie mogła funkcjonować, a następnie w terminie od 10 sierpnia do 8 września, wypełnić formularz dostępny na stronie:www.pracownieorange.pl. Spośród nadesłanych wniosków komisja wybierze 64 najciekawsze propozycje a ostatecznej lokalizacji 25 Pracowni zdecydują internauci w głosowaniu online.

Więcej informacji o programie znajdziecie Państwo na stronie: www.pracownieorange.pl. .
W przypadku pytań i wątpliwości proszę się kontaktować:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr. tel. +48 518 541 846

Fundusze europejskie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” ?organizowane w dniu 25 sierpnia 2017 r.

  W programie spotkania m.in.:
 • Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji na założenie działalności gospodarczej.
 • Możliwości uzyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej (m.in. omówienie otwartych projektów).
 • Oferta Powiatowego Urzędu Pracy m.in. dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.
 • Instrumenty zwrotne jako alternatywa dla dotacji.
 • Możliwości rozwoju zawodowego (bezpłatne szkolenia i kursy, staże oraz nieoprocentowane pożyczki na kształcenie).
 • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się w piątek 25 sierpnia 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 24 sierpnia wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 114 lub 59 84 68 115.

Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://pomorskiewunii.pl/-/spotkanie-informacyjne-w-slupsku-fundusze-europejskie-dla-osob-planujacych-zalozenie-dzialalnosci-gospodarcze-2
Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.
Serdecznie zapraszamy.
Z poważaniem,
Dominika Gregorek
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
Budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego
ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk
tel. 59 846 81 14; 59 846 81 15
fax: 59 846 81 16
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

PROGRAM SPOTKANIA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
poniedziałek, 14 sierpień 2017 10:05

Mistrzostwa Pomorza LZS Drużyn Sołeckich w Szóstkach Piłkarskich

Napisane przez
Mistrzostwa Pomorza LZS Drużyn Sołeckich w Szóstkach Piłkarskich

Mistrzostwa Pomorza LZS Drużyn Sołeckich w Szóstkach Piłkarskich, które odbędą się w Luzinie w dniu 2 września br

Cel zawodów:
Wyłonienie Mistrza Pomorza w szóstkach piłkarskich drużyn sołeckich Integracja środowiska piłkarskiego i samorządowego Pomorskiego Zrzeszenia LZS. Popularyzacja piłki nożnej.
Organizator:
Pomorskie Zrzeszenie LZS
Organizator bezpośredni:
Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne
Osoby odpowiedzialne:
Wojciech Krasucki – organizator, Paweł Hinz – media / foto, Maksym Graczyk – opieka medyczna
Termin i miejsce zawodów:
2.09.2017, boisko GOSRiT Luzino
Koszty uczestnictwa:
Drużyny będące członkami LZS, bądź z gminy lub innej organizacji będącej w strukturach LZS, ponoszą koszt wpisowego w wysokości 150 PLN
Drużyny nie będące członkami LZS ponoszą koszt wpisowego w wysokości 250 PLN
Wpisowe płatne przelewem najpóźniej do 28.08 2017 na konto:
Bank PKO BP nr 27 1020 4649 0000 7202 0106 4336
Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

Regulamin

6 sierpnia 2017 roku (niedziela) odbędzie się XXIII Wielki Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Szlakiem Zwiniętych Torów Ustka - Poddąbie"

Dwie trasy:
- dla zaawansowanych: zapisy 0d 8:30 - 9:00 i start
- turystyczna: zapisy od 10:00 - 11:00 i start

Zbiórka i zapisy w dniu rajdu - teren: Osir Ustka.

W programie szereg konkursów i zabaw.

Informacja: biuro OSiR Ustka
tel. 59 814 55 86 w.44
601 537 475

Plakat
Karta Zgłoszeniowa
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). Bezpłatne konsultacje odbędą się 10 sierpnia 2017 r. (czwartek), w Centrum Informacji Turystycznej w Ustce, ul. Marynarki Polskiej 71, w godzinach 13:30-16:00.
Nie prowadzimy zgłoszeń. Czekamy na wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.

W ramach MPI pracownik LPI FE w Słupsku udzieli bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W trakcie dyżuru będzie można się dowiedzieć m.in.: czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do wsparcia, jakie są zasady ubiegania się o środki oraz gdzie należy szukać przydatnych informacji.

Szczegółowych informacji na temat MPI udziela:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk
tel. 59 846 81 14; 59 846 81 15
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem,
Dominika Gregorek

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
Budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego
ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk
tel. 59 846 81 14; 59 846 81 15
fax: 59 846 81 16
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
www.pomorskiewunii.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.facebook.com/LPIFESlupsk

Godziny otwarcia Punktu:
poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-16:00

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci – poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat

Strona 9 z 34

Urząd Gminy Ustka

ul. Dunina 24
76 - 270 Ustka
tel. (0-59) 814-60-44
tel. (0-59) 815-24-00
fax. (0-59) 814-42-57
e-mail:
urzad@ustka.ug.gov.pl
ePUAP:skrzynka podawcza

Godziny pracy

Urząd Gminy jest czynny:
1. poniedziałek, wtorek, czwartek: od godz. 7.30 do 15.30;
2. środa: od godz. 7.30 do godz. 17.00;
3. piątek: od godz. 7.30 do godz. 14.00.
Przyjęcia interesantów w godzinach:
1. poniedziałek, wtorek, czwartek: od godz. 9.00 do 14.00;
2. środa: od godz. 9.00 do godz. 17.00;
3. piątek: od godz. 9.00 do godz. 14.00.

Wójt Gminy Ustka przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków:
w środy od 10:00 do 14:00 oraz od 15.30 do 16.00 po uprzednim telefonicznym umówieniu  pod nr tel. 59 815 24 01 

Kasa Urzędu

Kasa Urzędu jest czynna w godzinach:

 1. poniedziałek, wtorek, czwartek: od godz. 9.00 do 14.00;
 2. środa: od godz. 9.00 do godz. 16.00;
 3. piątek: od godz. 9.00 do godz. 13.00.

Gmina Ustka                                  
NIP: 839-003-01-53                   
REGON: 770979878

Urząd Gminy Ustka               
NIP: 839-291-86-87
REGON: 770509240

Top
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. More details…